DAKLIMAT
+38 063 322 26 26
Кондиционер

Кондиціонери

Продаємо та встановлюємо кондиціонери для квартир та приватних будинків; ресторанів та барів; банків, бізнес центрів та великих офісів; шкіл та університетів. Всю продукцію купуємо у офіційних дилерів.

Розраховуємо потужність, враховуємо тип приміщення, напрямок повітряного потоку та інтенсивність використання. Встановлюємо та даємо гарантію.

Преимущества
 • Охлаждение

  Охолоджує повітря у приміщенні

  Кондиціонер не бере повітря з вулиці, а працює з повітрям у кімнаті. Тому варто провітрювати вікна, щоб повітря залишалося свіжим.

 • Осушение

  Обігріває приміщення

  Звичайний кондиціонер обігріває приміщення, коли на вулиці -7. Якщо на вулиці холодніше, він не впорається.

  Інверторний кондиціонер обігріває приміщення коли на вулиці -25. Він набагато ефективніший за батарею. Батарея споживає 1 кВт енергії та віддає 1 кВт тепла. Кондиціонер при тому ж споживанні дає 3 кВт тепла. Це означає, що при однаковій витраті енергії кондиціонер обігріє площу в 3 рази більше.

 • Квартиры

  Кондиціонери для квартир та приватних будинків

  Зовнішній блок встановлюємо на вулиці, внутрішній у кімнаті. Це побутовий кондиціонер. Професійною мовою це називають Спліт-система. Спліт-система охолоджує кімнату влітку та обігріває взимку.

  Отримати консультацію Перейти до каталогу
 • Бары

  Кондиціонери для ресторанів та барів

  Для невеликих барів та кафе ставимо потужні побутові кондиціонери, для ресторанів підбираємо напівпромислові варіанти. Їх використовують по 15 годин на день і після такого навантаження вони не ламаються.

  Отримати консультацію Перейти до каталогу
Установка

Встановлення

Встановлюємо кондиціонери без вихідних із 09.00 до 18.00.

 • Бригада приїжджає упродовж трьох днів.
 • Просту установку робимо за годину.
 • Забираємо після себе.

Усі наші бригади сертифіковані.
Це означає, що після встановлення у вас зберігається гарантія. Якщо щось зламається, вам не доведеться платити за деталь та заміну. Виробник не зможе послатися на неправильне встановлення.

Встановлення кондиціонера стоїть від 1800 грн.

Гарантія

Ми працюємо із офіційними дилерами. Це означає, що кондиціонери Mitsubishi лагодять майстри Mitsubishi, а кондиціонери Gree — майстри Gree. Гарантію даємо на 5 років.

Щоб зберегти її, ми проводимо технічне обслуговування щорічно. Ми чистимо фільтри та внутрішній блок від грибків та плісняви, щоб ви дихали свіжим повітрям. Наносимо антибактеріальний засіб. Перевіряємо роботу компресора та тиск у системі. Якщо цього не зробити, кондиціонер може згоріти. Якщо кондиціонер не перевірили і він згорів, виробник вважатиме це негарантійною ситуацією.

Технічне обслуговування коштує від 500 грн. Після нього видаємо чек, який зберігає гарантію.