DAKLIMAT
+38 063 322 26 26
Окна

Металопластикові вікна

Продаємо та встановлюємо металопластикові вікна для квартир та приватних будинків, ресторанів та барів, банків, бізнес центрів та великих офісів, шкіл та університетів. Такі вікна не пропускають повітря, захищають від шуму та вогкості.

Робимо виміри, затверджуємо конструкцію вікна, рахуємо вартість. Знімаємо старі вікна, встановлюємо нові та даємо гарантію.

З чого складаються металопластикові вікна

Конструкция окна
 • 1

  Рама

  Це основний елемент пластикового вікна, що складається з пластикового профілю, всередині якого знаходиться П-подібний або квадратний металевий армуючий профіль жорсткості.

 • 2

  Фурнітура

  Це всі кріплення, завдяки яким функціонує вікно. Фурнітура включає різні замки, петлі, гребінки, ручки та інші аксесуари.

 • 3

  Москітна сітка

  Забезпечить Вам абсолютний захист від
  настирливих комах.

 • 4

  Створка

  Складається з металопластикового профілю з армуючим профілем жорсткості. Стулка може бути як глуха, так і відкривається.

 • 5

  Склопакет

  Склопакет може бути однокамерним або двокамерним. Під камерою мається на увазі проміжок між склом. Відповідно однокамерний склопакет – 2 скла, двокамерний – 3 скла.

Производство окон

Виробництво

Всі вікна роблять на індивідуальне замовлення: виготовляють профіль обраного розміру, під нього вирізають склопакети.

 • Немецкий профиль

  Німецький профіль

  Кращі рішення щодо звукоізоляції та збереження тепла. Гарантія на німецький профіль – 10 років.

  Отримати консультацію
 • Украинский профиль

  Український профіль

  Бюджетний варіант. Достойна звукоізоляція та збереження тепла. Менш довговічні. Гарантія - 4 роки.

  Отримати консультацію
Установка окон

Установка

Встановлюємо металопластикові вікна
без вихідних з 09.00 до 18.00.

 • Бригада приїжджає протягом трьох днів.
 • Просту установку робимо за годину.
 • Прибираємо після себе.

Всі наші бригади сертифіковані.
Це означає, що після встановлення у вас зберігається гарантія. Якщо щось зламається, вам не доведеться платити за деталь та заміну. Виробник не зможе послатися на неправильне встановлення.

Для встановлення вікна використовуємо анкерні болти та монтажну піну. Болти тримають вікна, а піна заповнює порожнечі між вікном та стіною. Наступного дня робітники можуть проводити малярню

Гарантія

Виробники дають дві гарантії. Одну – на профіль, іншу – на фурнітуру.

Стандартна гарантія на вікна — 10 років, на фурнітуру — 5. Щоб зберегти їх, потрібно щорічно регулювати силу притискання вікна і двічі на рік змащувати фурнітуру.

Під час встановлення вікна майстер відрегулює силу притискання і надасть рекомендації щодо догляду за фурнітурою. Якщо ви не захочете займатися цим, наш майстер зафіксує це. У такому випадку ми самі зателефонуємо вам і нагадаємо про обслуговування.